Tiger Woods’un nerede olduğuna dair muamma nihayet çözülmüş görünüyor.

Granollers, 1 – Alevín B, 0

Vilanova i la Geltrú, 2 – Alevín C, 4 (Adrià Capdevila (2), Aleix Garrido (2)) Alevín D, 7 – Manresa, 1 (Mazid Diallo, Ilias Akhomach (2), Jordi Solernou, Alex Valle, Sergi Oriol , Joan Gázquez) Benjamín A, 6 – Igualada, 0 (Iker (2), Bilial (2), Pau ve Elliot)

Mataró, 0 – Benjamín B, 3 (Raul Alarcón, Denis Cruces, Roger Coll) Benjamín C, 5 – Santboià, 1 (Pau, Pol Montesinos (2), Dereck, Jan Quiles)

Sant Cugat, 2 – Benjamín D, 1 (Dídac González)

Fundació Europa, 0 – Prebenjamí, 2 (Marc Pérez, Rubén Núñez) Genç Kadın Cadet, 3 – Atlètic Vilafranca, 0 (Elena Benítez, Candela Andújar, Claudia Pina) Kız Çocuk-Alevín, 15 – Atlètic Vilafranca, 0 (Claudia Pina ( 6), Sonia del Mar (3), Ainhoa ​​Marin (2), Jana, Viktoria, Bruna Vilamala, Marta)

Lee Seung-Woo, Barça’dan taşınmayacak. Genç Koreli incinin FC Barcelona’da devam edeceğine dair herhangi bir şüphe olması durumunda, oyuncunun babası dün SBS (Seoul Broadcasting System) için yaptığı bir açıklama ile gündeme geldi ve “biz ilgilenmiyoruz” dedi. FC Barcelona’dan ayrılıyor “. Son günlerde Real Madrid’in en büyük Blaugrana vaadini ‘çalmak’ için bir plan hazırladığı söylentisi, FIFA yaptırımından etkilenen oyunculardan biri ve bu nedenle son iki yılda sahadaki Görünümleri düşerek geldi. Lee’nin babası, beyaz bir teklif için hiçbir şey olmadığını kesin bir şekilde belirtir: “Real Madrid’den herhangi bir teklif almadık. Bu harika kulübün gördüğü ilgiye minnettarız, ancak FC Barcelona oğlum için iyi bir ortam yaratıyor ve ailesi ve tekrar ediyorum, Barça’dan ayrılmak istemiyoruz. İspanyol basınının oğluma ilgisi çok büyük ama o sadece futbola odaklanıyor ve işleri iyi yapıyor. “

Miguel Perez

Her şey zaten hazırlanmıştı. Sadece kararı verecek birine ihtiyacı vardı. FC Barcelona’nın spor yönetimi, Eusebio Sacristán’ın Barça B’nin başkanı olarak görevden alınmasına karar verilmesi durumunda tabandan futbolun yeniden yapılanmasını çoktan hazırlamıştı. en az. Bu şekilde, Eusebio Sacristán’ın görevden alınmasına karar verildikten sonra, tüm yeniden yapılanmanın bir domino etkisiymiş gibi banklarda başlatılmasına karar verildi. Kesin olarak, öğrenci B’den sorumlu kişinin, Cadet A’nın yöneticisi Quique Alvarez’in yerine Juvenil B’nin sorumluluğunu alması gerçeği, Juvenil B’nin kendi kategorisinin lideri Espanyol’un sadece bir puan gerisinde olmasından kaynaklanırken, öğrenci B aynı zamanda kategorisinde liderdir ancak ikinciye göre 16 puanlık bir avantaja sahiptir. Bu nedenle, kulüp, tam yarışta yedek kulübesindeki bir değişikliğin Harbiyeli A’yı B’den daha fazla etkileyeceğini anlıyor.

Bu şekilde Jordi Vinyals Gençlik A’dan Barça B’ye gider ve Garcia Pimienta Gençlik A’yı devralmak için Gençlik B’den ayrılır. Değişikliklerin geri kalanı aşağıdaki gibidir:

Fran Artiga, Cadet B’den Gençlik B’ye 

Cristian Catena, Alevín C’den Cadet B’ye

Alexis Pinto, Alevín B’den Alevín C.’ye ikinci.

Tiger Woods, İspanyol Curro olacaktı. Herkesin her yerde gördüğü. Ancak golfçü, sadakatsizliklerini ortaya çıkaran olaydan bu yana görünmeden kalır. Son halka açık görünümü California, Palo Alto’daki bir futbol maçında gerçekleşti. O zamandan beri, medya tacizi acımasız ve paparazzi orduları ilk fotoğrafı almak için günün 24 saati tetikte. Wally bile Tiger kadar iyi saklanmıyor.

Özel servis

Onu, Afrika’da bir safariye yerleştirilirken New York’taki Union Square’deki W Oteli’nin lobisinde gördüler; Fransa’da, Güney Florida’da veya Arizona’da. 2010 yılını Manhattan’daki Trump International Hotel’de, çekici bir sarışınla birlikte votka içtiğini ve bir koruma ekibi tarafından korunduğunu açıklayanlar oldu. Gemisi, ‘Gizlilik’ (meraklı isim, Gizlilik) bile demirlediği North Palm Beach limanını, bilinen bir varış noktası veya gezgin olmadan terk etti.

Birçok kişi, koçu Butch Harmon gibi öne çıkması gerektiğine inansa da, karısı Elin Nordegren, Fransa’daki tatilinden sonra Windermere’deki (Florida) aile evinde görüldü ve diğerine taşınan kutuları denetlemiş gibi görünüyor. Woods ailesinin yerleşim bölgesinde sahip olduğu mülkler. Yine o zaman olduğu gibi, evlilik ittifakını giymiyor, bu da birçok kişinin eski İsveç modelinin, son bilgilere göre milyarder sahibinin malikanesinde kalacak olan golfçü ile evliliğini çoktan bitirdiğini düşünmesine neden oluyor. New York’taki Madison Square Garden – Knicks ve Rangers’ın olağan evi – ve güçlü Cablevision televizyon kanalı Jim Dolan.

Dolan’ın Oyster Körfezi’nde (Long Island, New York) büyük bir mülkü var, buradaki konuk evi bile zaten başlı başına bir konak, bir kaynak ‘US Weekly’ diyor. Aynı kaynağa göre, milyarder, Woods ile temasa geçti ve orada Tiger, karısı Elin’e umutsuzca telefon görüşmeleri yaparken bir psikiyatrist tarafından ziyaret edildi. Bazı web siteleri daha da ileri giderek golfçünün seks bağımlılığının üstesinden gelmek için tedavi gördüğünü iddia ediyor. New York’ta sporculara düşük saatlerde yardım etme düşkünlüğü bilinmesine rağmen, tüm bunlar Dolan tarafından reddedildi.

Ancak şüphesiz en tuhaf hikaye, Woods’un kaybolmasının, kaza gecesi karısı ona golf sopası ile vurduktan sonra çenesini yeniden inşa etmek için yapılan bir operasyondan kurtulmasından kaynaklandığını söyleyen hikayedir. Ve Tiger ulusal alay konusu olmaya devam ederken: aktris Sandra Bullock, golfçünün eski sevgilisine ‘Halkın Seçimi’ galasında en iyi kadın oyuncu ödülünü topladığında itiraf etti. Sonra her şeyin bir şaka olduğunu açıkladı.

Tiger Woods’un nerede olduğuna dair muamma nihayet çözülmüş görünüyor. Ve karısıyla garip bir araba kazasıyla sonuçlanan anlaşmazlığın ardından 27 Kasım’da dünyanın bir numarasının ‘kaybolmasından’ bu yana geçen haftalarda ortaya çıkan birçok versiyona yaklaşmıyor. Dün ortaya çıktığı gibi, golfçü seks bağımlılarını rehabilite etme konusunda uzmanlaşmış bir kliniğe yatırıldı. Golfçünün varlığını doğrulamak için klinik çalışanlarını çağıran yerel televizyon kanalı ‘WJTV’ye göre, Mississippi eyaletinin Hattiesburg kasabasındaki Pine Grove tedavi merkezidir. Haberlere rağmen, Tiger’ı merkezde kamuoyunda gören olmadı ve kabul haberini de teyit etmek istemedi. Pine Grove, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki seks bağımlılığının tedavisinde lider olan üç ana kurumdan biridir ve kendi web sitesine göre, psikiyatrik sorunları ve bağımlılığı olan kişilerin tedavisi için Mississippi’deki en büyük kurumdur ve hastalara hizmet vermektedir. dünyanın her yerinden.

casinoslot 27

Ajanslar / Haber odası

Pek çok Amerikan medyasında, Tiger’ın seks bağımlısı olma olasılığı, oyuncu ile cinsel ilişkiye girdiğini iddia eden çok sayıda kadının, ancak özel bir merkeze kabul edilmesine hiç dikkat çekilmediği için zaten belirtilmişti. . Columbia Üniversitesi’nde bir psikolog ve seks uzmanı olan Judy Kuriansky, “bağımlılığı sekse bağlayan birçok insan var,” diye yansıtıyordu. ABC ağına, “Ancak analiz edilmesi gereken şey, bir bağımlı davranışına sahip olup olmadığı, yoksa milyonerlerin veya ellerinde çok sayıda olasılığa sahip olan güçlü insanların olağan tutumu olup olmadığıdır.” “Tiger kendini seks bağımlısı ilan ederse, bir kaçış yolu ve bir mazereti var çünkü ilaç alıp iyileştiğinde toplumun affını elde edecek.” Kurianky için, “Kontrolsüz davranışlar yaşadığını itiraf ettiğinde ve rehabilite edildiğinde, insanlar bunu daha kolay anlayacaklar” dedi.

Geçen Kasım ayına kadar dengeli bir yaşamla onurlu bir figür gibi görünen Tiger, görme dünyasını seksle kaybeden tek kişi olmayacak. Michael Douglas veya David Duchovny gibi oyuncular da aynı deneyimi yaşadılar.

Amerikan profesyonel devresinin 2010 sezonu PGA, bu Perşembe günü Hawaii’de SBS Şampiyonası ile başlıyor ve 2009 Kuzey Amerika devresinin kazananlarının hepsinin en kötüsü, bir numara hariç. dünya., Tiger Woods.

Ramon Palomar / Ajanslar

Geçen sezon altı turnuvanın galibi olan Amerikalı, belirsiz yokluğunun sadece devreye ve doğrudan onlara zarar verebileceği konusunda çok açık olmasına rağmen, takım arkadaşları arasındaki tüm konuşmalardan bahsediyor. Çoğu, yokluğundan ve çevresinde yaratılan ve onu haritadan kaybolmasına neden olan tüm kargaşadan etkilendi. Hepsinin en büyük endişesi, reklam gelirinin düşmesi ve televizyon izleyicileri gibi turnuvalardaki ödül havuzlarının da düşmesi. Dünya krizine rağmen iyi ekonomik seviyesini korumaya çalışan bu spor için bir felaket.

Tiger emekliliğini uzatmaya karar verirse kara bulutlar golfün üzerinde asılı kalsa da. Bazı ekonomi analistleri, reklam markalarına verilen zararın oyuncuları, turnuva mekanlarını ve Profesyonel Golfçüler Derneği’nin (PGA) gelirini etkileyecek 8.000 milyon dolardan (yaklaşık 4.800 milyon euro) fazla olacağını tahmin ediyor. Miami’de düzenlenen Dünya Golf Şampiyonası’nın başkanı Eddie Carbone, 8.5 milyon dolarlık en büyük para ödülü ile “Bir turnuvada Woods’a ilk sahip olmak istemediğini söyleyen yalan söylüyor” dedi. Devrenin. Tiger’ın düzenli olduğu San Diego Open’ın direktörü, “Onu kollarını açarak karşılarım,” dedi. “Bizimle her yarıştığında, şüphesiz olay üzerinde büyük bir etkisi oldu.”